Çka i tha Alba, Azemit që e preku shumë? (VIDEO)

By

Alba i ka propozuar Azemit të bëhet vëllai i tij, pasi ky i fundit i tha se nuk pranon të jetë shok me të.

Ajo e ka pyetur Azemin disa herë se cila është arsyeja për të mos qenë shokë, por ai tha vetëm: “nuk mundem”, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon e mëposhtme dhe do kuptoni reagimet e Azemit karshi propozimeve të Albës.

Artikuj të ngjashëm