Genci i përkushtohet më tepër fitnessit ! (FOTO)

By

Tashmë që ka përfunduar sezona e verës, këngëtarët dhe artistët tanë kanë kohë të lirë më tepër andaj disa prej tyre po e shfrytëzojnë siç është më së miri, duke u marrë me fitness e sporte të ndryshme.

Njejt po vepron edhe reperi  Genc Prelvukaj  i cilii sot ka postuar një foto në njërin prej fitnesseve më të mëdha në vend ku shihet se është mjaft  i motivuar që të mbajë trupin e tij në formë.

Dihet se për disa vite Genci ka mbajtur edhe poziten e këshilltarit politik në Ministrine e Kulturës dhe gjatë asaj kohe nuk është marrë me fitness apo ndonjë sport tjetër dhe pati ulur aktivitetet muzikor , por tash e një kohë ai I është rikthyer intensivisht muzikës dhe duhet se  bashkë me të ka gjetur edhe motivim për hobin e ri. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm