Nora dhe Reneè udhëtojnë bashkë, ja ku shkuan!

By

Këngëtarja Nora Istrefi dhe vajza e saj Reneè, si nënë e bijë kanë udhëtuar bashkë jashtë Kosovës.

Ky është edhe njëri ndër udhëtimet e para të Reneè në një vend të Europës, ngase më parë kishte qenë në vizitë për pushime në disa prej vendeve bregdetare.

Ato të dyja ndodhen në Londër dhe këtë e ka bërë të ditur vet Nora duke publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram.

“Nga Londra me dashuri”, ka shkruar Nora, duke u shfaqur me një stil ‘casual’.

Që të dyja, nënë e bijë, duken bukur të shoqëruara nga njëra tjetra e të veshura me rrobat e trendeve të fundit. /Prive.al

From london with ?

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Artikuj të ngjashëm