Andrra e Sinani, po shkëlqejnë në dasmën e Labit (FOTO)

By

Ndryshe nga mbrëmja kur u martuan Besi dhe Xhensila, Andrra Destani ka zgjedhur ta ndërrojë ngjyrën e kuqe, me të cilën mori vëmendjen atë mbrëmje.

Gruaja bukuroshe e këngëtarit Sinan Hoxha, në dasmën e Moderatorit Labinot Gashi, ka zgjedhur ngjyrën e zezë në një fustan me fije plot shkëlqim, në të cilin po duket tejet elegante.

Ndërsa, krah Sinanit ajo është shfaqur krejt e buzëqeshur, duke e ditur me siguri, se po i pret  një mbrëmje e bukur përpara. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm