Kjo është pamja e vetme e dasmës së Rita Orës që doli në publik

By

Rita Ora u ka dhënë fansave një paraqitje të shkurtër të një dasme të paparë më parë në një video shoqëruese për këngën e saj të re You & I.

Këngëtarja, 32 vjeçe, u martua me regjisorin fitues të Oskarit, Taika Waititi, 47 vjeç, verën e kaluar, në atë që u tha të ishte një ceremoni e vogël, ‘shpirtërore’ me vetëm tre të ftuar të pranishëm.

Dhe ylli padyshim i bëri fansat kurioz, pasi një klip i fotos së dasmës tregon momentin kur çifti tha ‘po’.

Fotoja e dasmës, e vendosur pranë tavolinës së Ritës në video, e sheh bukuroshen e veshur me një fustan të bardhë dantelle me mëngë të gjata nga Tom Ford teksa mbështjell krahun dhe puth bashkëshortin e saj të ri.

Fotoja tregon se dyshja i shkëmbyen betimet e tyre jashtë gjatë ceremonisë së tyre idilike, me Taika dhe Rita që duken më të dashur se kurrë teksa u bënë burrë e grua. /Prive.al

There it is! Rita Ora has given fans a glimpse of a never-before-seen wedding snap in an accompanying video for her new song You & I

Artikuj të ngjashëm