Andrew Tate ‘bëhet i gjallë’ në Twitter

By

Personaliteti përçarës i internetit Andrew Tate u lirua së fundmi nga paraburgimi rumun pasi u arrestua dhjetorin e kaluar me akuza që përfshinin përdhunim dhe trafikim njerëzor. Tate dhe vëllai i tij Tristan tani do të qëndrojnë në arrest shtëpiak pas tre muajsh paraburgim pa u ngritur asnjë akuzë kundër tyre.

36-vjecari u rikthye në Twitter duke dashur të pastrojë emrin e tij nga çdo gjë.

“I hetuar dhe i ndjekur për më shumë se një vit në të gjithë planetin. Zero perversitete seksuale apo imoralitete. Kundërshtarët e mi nuk duan ta kuptojnë, unë jam më i pastër se 99.9% e njerëzve që hasni çdo ditë,”-u shpreh Tate.

Artikuj të ngjashëm