Artistja serbe i kopjon këngën, reagon Rina Balaj

By

Në një klip të publikuar nga një llogari fansash e Rina Balajt, Mina Heart ka kopjuar dukshëm një nga këngët më të famshme të Rinës.

View this post on Instagram

A post shared by rina🍂 (@therinasclips)

Artistja serbe nuk duket se sa kërkuar të drejtat e autorit për riprodhimin e këngës dhe këtë e ka konfirmuar Rina me postimin e saj në Instagram.

“Kto komshijt le te hedhin edhe flamurin e Kosoves n’videoklip edhe le t’thon qe është i tyre. Nuk po ma ndjen qe ma ka kopju kongen, vec po m’vjen merzi qe e ka interpretu kaq keq kete masterpiece që perndryshe ësht dissi jem i fundit“, shkroi ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm