Probleme shëndetësore, Juli tregon pse i ka ndaluar ushtrimet

By

Rutina e ushtrimeve ka qenë pjesë e pashmangshme e Juliana Nurës për këdo që e ndjek atë në rrjete sociale.

Por, prej disa ditësh, kjo gjë po mungon në profilet e finalistes së BBVK1 dhe kjo nuk ka kaluar pa u vënë re nga ndjekësit.

Këtyre të fundit, Juli i ka dhënë një shpjegim, duke bërë të ditur se bëhet fjalë për shqetësime shëndetësore.

“Rutina e ecjes së mëngjesit. Shumë prej jush më keni pyetur përse s’kam bërë gym apo pse se kam promovuar fitnessin. Arsyeja është sepse kam pasur disa probleme me zemrën dhe kam qenë në spital për të parë se si të rregullohet ky problem dhe nëse më duhet një operim”, është shprehur ajo.

Urojmë që kjo të kalojë shpejt dhe të mos bëhet fjalë për diçka serioze. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm