Einxhel Shkira kthehet në shtëpinë e “Big Brother VIP”

By

Pas incidentit të ndodhur ndodhur në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ku konkurentja Einxhel Shkira theu krahun, ajo është rikthyer sërish brenda shtëpisë, për të vazhduar rrugëtimin e saj.

Ditën e sotme faqja zyrtare e “Big Brother VIP” ka njoftuar se Einxhel do të rikthehet brenda shtëpisë.

“Big Brother” ka vendosur pas konsultimit me ekipin mjekësor se Einxhel është në gjendje të mirë shëndetësore dhe së shpejti do të rikthehet në garë duke iu bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri!”.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Einxhel tashmë është rikthyer dhe më poshtë mund të shikoni pamjet e hyrjes së saj në shtëpi. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm