Ana nuk e harron Rinianin, ja çfarë bën për të

By

Gjatë periudhës në “Përputhen”, shumëkush projektoi si çift të ardhshëm Anën dhe Rinianin.

Mirëpo bukuroshja vendosi të largohet nga programi duke i bërë ftesë Rinianit për të vazhduar njohjen jashtë, gjë e cila nuk u pranua nga ky i fundit.

Përkundër kësaj, Ana duket se nuk e ka harruar Rinianin.

Ajo ka shpërndarë një prej videoklipeve të fundit ku model është bukuroshi, duke e etiketuar atë e duke i uruar suksese.

Mesa duket, hatërmbetje nuk ka! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm