Lyrical Son në bashkëpunim me moderatoren shqiptare?

By

Një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar është padyshim Fjoralba Ponari. Përpos moderimit, Fjoralba është shumë e apasionuar dhe pas muzikës, e cila para disa vitesh mori pjesë edhe në “The Voice of Albania” në edicionin e vitit 2016.

Ishte një postim në llogarinë e saj në Instagram që nxiti dyshimet se ajo në fakt po vjen në bashkëpunim me reperin, Lyrical Son.

Në përshkrimin që shkroi nën foto thjesht, “????”, ajo nuk dha asnjë detaj po la një hapësirë të gjerë për interpretim.

Madje edhe Lyrical Soni komentoi, “Edhe !!!”, ndërkohë që moderatorja ia ka kthyer: “Edheee… on fire”. /Prive.al

View this post on Instagram

???

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari) on

Artikuj të ngjashëm