Kjo është balada më e re nga Mihrije Braha

By

Këngëtarja Mihrije Braha sot ka publikuar një projekt të ri.

Kënga është një baladë që i këndon një dashurie të humbur dhe zemrës së thyer.

Projekti është realizuar edhe vizualisht. Tekstin dhe muzikën e këngës së saj të re e ka realizuar Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin është përkujdesur Astrit Halimi dhe Lul Vushtrria.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm