Aktori i famshëm së shpejti baba për herë të dytë

By

Aktori amerikan Aaron Paul dhe gruaja e tij prej tetë vitesh, Lauren Paul, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Lajmin e bëri të ditur Lauren, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

“Mezi presim të të takojmë vogëlush! Ne ju duam shumë tashmë,” shkroi ajo në mbishkrimin e postimit.

View this post on Instagram

A post shared by Lauren Paul (@laurenpaul8)

Paul ende nuk ka bërë një deklaratë për shtatzëninë e gruas së tij.

Aaron dhe Lauren, u fejuan natën e vitit të ri në vitin 2011 teksa po shijonin një udhëtim në Paris.

Çifti u martua në vitin 2013 pas takimit në Coachella në vitin 2009. Ata u ribashkuan në festivalin muzikor përsëri vitin e ardhshëm dhe ndanë puthjen e tyre të parë.

Aaron ka qenë i zënë duke punuar në sezonin e katërt të thrillerit fantastiko-shkencor të HBO, “Westworld”. Ai iu bashkua serialit të njohur në sezonin e tretë.

Ai gjithashtu do të shfaqet në filmin fantastiko-shkencor “Dual” përballë aktores së Guardians Of The Galaxy, Karen Gillan.

Artikuj të ngjashëm