Ua kërkuan fansat, Bruno dhe Klajdi publikojnë këngën “Oj Lulije”

By

Bruno dhe Klajdi ua plotësuan dëshirën fansave të tyre.

Pas një videoje të shkurtër të postuar nga të dy artistët, ku shihej Morena Taraku dhe Blerina Kllokoqi Rugova, teksa dëgjonin këngën “Oj Lulije”, adhuruesit e muzikës së tyre kërkuan nga ata publikimin e saj.

Nuk vonuan shumë dhe padyshim Bruno dhe Klajdi e lëshuan atë në YouTube.

Nëse nuk e dini, Bruno dhe Klajdi këndojnë shpesh në ahengje të ndryshme familjare ku edhe kanë performuar me këtë këngë.

“Shpresojmë të na ndihmoni për të realizuar videon e kësaj kënge 🙂 Filmoni veten tuaj kudo ju mendoni dhe na i dërgoni në instagramet tona personale Ju duam , Klajdi & Bruno :)”, shkruan poshtë kanalit zyrtar të Klajdi Harunit,

Kështu që përgatituni që tani!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm