Almeda Abazi tregon se çfarë po përjeton në javët e fundit të shtatzënisë

By

Aktorja dhe modelja Almeda Abazi, është në pritje të ëmbël. Ky do të jetë edhë fëmija i saj i dytë.

Në pak ditë në jetë vjen një vajzë që prindërit kanë zgjedhur ta quajnë Alina.

Por ka diçka që ajo po përjeton sërish në shtatzëninë e dytë – ajo po vuan nga pagjumësia ditë para lindjes.

Ajo tha se e njëjta gjë i ndodhi edhe më fëmijën e parë, djalin Efehan.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, ajo sqaron gjithë situatën dhe pyet nëse kjo është normale.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë videon që ajo ka ndarë në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm