Shota takohet me Lugatin (VIDEO)

By

Shota dhe Gjon Karrica janë bërë bashkë për herë të parë pasi kanë dalë nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Ky takim ndodhi pasi Lugati u lirua nga spitali për shkak të një shqetësimi shëndetësor.

Ka qenë Shota ajo e cila ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, teksa ka treguar se është në prani të artistit i cili rrëmbeu zemrat e shqiptarëve por për shkak gjendjes së tij e cila është e mirë, iu desh ta ndërpriste rrugëtimin brenda.

Artikuj të ngjashëm