Na mahniti: 16 ditë pas lindjes së djalit dhe shiheni si duket Adelina Tahiri

By

Vetëm 16 ditë që kur solli në jetë të birin Jonin, dhe ajo duket e rikuperuar sikur të mos kishte kaluar fare nëpër shtatzëni.

Këngëtarja e famshme shqiptare Adelina Tahiri, u bë nënë për herë të parë, ndërsa i janë dashur vetëm dy javë që të vijë në formën e mëparshme.

Tahiri ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video të shkurtër e veshur në një fustan të ngushtë në një ngjyrë të zezë tejet elegant.

Tahiri ose është e bekuar me gjene fantastike, o i hyri palestrës me të madhe për t’i larguar kilogramët e shtatzënisë.

Ajo na la pa fjalë me dukjen. Bravo Adelina!

https://www.instagram.com/p/BnvXVQ4Fo1k/?taken-by=adelina_tahiri1

 

Artikuj të ngjashëm