Alec Baldwin ka një përgjigjje të prerë për ata që e ‘kritikuan’ për zgjerimin e familjes së tij

By

Alec Baldwin më në fund sqaroi pse ai dhe gruaja Hilaria Baldwin vazhdojnë të kenë fëmijë: sepse ata e duan atë.

Ylli postoi një video në Instagramin e vajzës së tij María Lucía duke guxuar dhe duke treguar dy dhëmbët e saj të përparmë që dolën, duke shkruar: “Njerëzit pyesin pse. Kjo eshte pse. Të jesh prind është udhëtimi i fundit”.

Baldwins befasuan fansat dhe ndjekësit muajin e kaluar kur Hilaria, e cila njoftoi se ishte shtatzënë me fëmijën e tyre të shtatë së bashku.

Ata tashmë janë prindër të vajzave Carmen, 8, dhe María Lucía, 1, dhe djemve Rafael, 6, Leonardo, 5, Romeo, 3, dhe Eduardo “Edu, 1.

Baldwin është gjithashtu baba i vajzës 26-vjeçare Ireland Baldwin, të cilën e ndan me ish-bashkëshorten Kim Basinger, kështu që ai ka qenë në “udhëtimin” e lartpërmendur për mjaft kohë.

Në njoftimin e saj, Hilaria tha se ajo dhe Alec menduan se kishin një familje “të plotë” tashmë kur grupi i tyre i fundit i gëzimit i befasoi.

“Pas shumë ulje-ngritjeve gjatë viteve të fundit, ne kemi një ngritje emocionuese dhe një surprizë të madhe: një tjetër Baldwinito po vjen këtë vjeshtë. Ishim shumë të sigurt se familja jonë ishte e kompletuar dhe ne jemi përtej të lumtur me këtë surprizë”, ka shkruar ish-instruktorja e jogës në një video në Instagram, ku shfaqet duke i dhënë lajmin “Baldwinitos”-it tjetër të lindur në Amerikë.

Artikuj të ngjashëm