Shkon në pushime dhe tund rrjetin, Xhesika Berberi shfaqë linjat në jahtin privat

By

Modelja e famshme shqiptare, Xhesika Berberi, ka shkuar për pushime dhe nuk kanë munguar as imazhet atraktive.

Berberi ka publikuar imazhet e pushimeve ne Instagram dhe duket sikur të jetë e vizatuar.

Modelja shqiptare, gëzon linja fantastike dhe imazhet me rroba bano i nxjerrin në pah vijat e saj të trupit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm