Kaq vite mbushë sot Teuta Krasniqi (FOTO)

By

Dita e sotme është e veçantë në kalendar për aktoren Teuta Krasniqi.

E lindur me 27 Korrik, ajo mbush në këtë ditë plot 36 pranvera.

Pa komplekse mbi këtë pjesë dhe e përmbushur në aspektin personal e profesional, ka qenë vetë Teuta që ka reflektuar përmes një postimi në rrjete sociale të cilin ua ftojmë ta lexoni të plotë më poshtë.

Edhe 100! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm