Albert Stanaj finalizon projektin e ri në bashkëpunim me reperin amerikan

By

Shqiptari shumë i famshëm në Amerikë, po vjen me një super-bashkëpunim.

Albert Stanaj i cili ka arritur famë edhe nëpër botë ka bërë me dije se projekti i tij me Ty Dolla $ign do të publikohet më datë 11 të këtij muaji.

“Diryt Mind” quhet kënga e cila tashmë është finalizuar dhe vjen e shoqëruar me videoklip./Prive.al

View this post on Instagram

DIRTY MIND 5.11.18

A post shared by Stanaj (@stanaj) on

Artikuj të ngjashëm