Blunt dhe Real thumbojnë sërish Gjikon

By

Përplasjet mes Blunt dhe Real në njërën anë kundrejt Gjikos në anën tjetër nuk kanë të ndalur.

Pas një periudhe qetësie, dyshja i është rikthyer sërish ‘diss’-ave.

Me të nënshkruar Gjiko kontratë si imazh i një pije energjike vendore, përmes një postimi Blunt dhe Real kanë vendosur të mos e pinë më.

Tutje, në një video, me shaka, Reali dëgjohet gjoja që po flet me Redbull për një kontratë milionëshe, duke u tallur në këtë formë me Golden Eagle-in e Gjikos.

Rivaliteti vazhdon… /prive.al

Artikuj të ngjashëm