Albert Krasniqi varroset sot në orën 15:00

By

Albert Krasniqi varroset sot në orën 15:00 në varrezat e Prishtinës.

Lajmin e ka bërë të ditur një familjar i tij përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“Familjar, miq e dashamir, ju njoftojme se varrimi i nipit tem, Albert Krasniqi behet sot ne ora 15:00 ne varrezat e Prishtines”, ka shkruar Ismet Krasniqi.

Ndryshe, dje rreth orës 17:00 në rrugën “Ndue Prelleshi”, dyshohet se afaristi Skënder Krasniqi ka vrarë të birin Albert Krasniqin dhe më pas ka njoftuar policinë për aktin.

Artikuj të ngjashëm