Granit Xhaka zbulon gjininë e foshnjës në mënyrën më të ëmbël

By

Para dy javësh, futbollistit Granit Xhaka ndau lajmin se ai dhe bashkëshortja e tij po presin fëmijën e dytë.

Lajmin e dha me këtë postim në Instagram:

Tani ai ka zbuluar edhe gjininë e foshnjës në mënyrën më të ëmbël – me ëmbëlsira.

Në postimin e tij, në disa ëmbëlsira të vogla shkruhet “Është vajzë”.

Çifti janë prindër të një vajze me emrin Ayana e cila shumë shpejt do të bëhet motra e madhe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm