Publikohet ‘The Otherside’ nga Elhaida dhe përfaqësueset tjera të Eurovisionit (Video)

By

Siç ishte paralajmëruar para disa dite, tashmë gjendet është në YouTube. Bëhet fjalë për këngën e përfaqësuesve në Eurovision të disa shteteve, përfshirë Shqipërinë.

‘The Otherside’ mban emrin ky projekt që ka bashkuar Elhaida Danin (Shqipëri), Tamar Kaprelian dhe Stephanie Topalian (Armeni), Elina Born (Estoni), Maria-Elena Kyriakou (Greqi).

Kjo këngë është përmendur akoma pa u mbajtur finalja e Eurovision dhe është nisur si ide e motos ‘Ndërtojmë ura’.

Pesë zërka unikë të Eurovisionit në një këngë të vetme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm