Liberta dhe Alaudini udhëtuan për në New York dhe kanë shumë për t’ju treguar!

By

Liberta Spahiu dhe Alaudin Hamiti vijnë sërish me vlogun e radhës.

Kësaj radhe do të takojmë dyshen në qytetin metropolitan të Neë York-ut.

Udhëtimi përplot aventura për të cilat nuk ka minuta që do të mund t’i përmblidhnin. Do të mund të shihni nga afër një nga hotelet më të njohura të qytetit.

Për më tepër, do të shihni atmosferën e një dasme shqiptare luksoze që mblodhi shumë të famshëm në New York.

Gjithashtu, mund të shihni edhe pamje të atmosferës nga shfaqja e modës së Willy Chavaria.

Një vlog që vjen përplot me kulturë, emocion, muzikë dhe humor ju mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm