Albërija feston ditëlindjen, Anxhelina zgjedh fjalët më të mira për të (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen Albërije Hadërgjonaj.

Këngëtarja e famshme urimin më të ëmbël dhe më të veçantë e mori nga vajza e saj Anxhelina.

Kjo e fundit hyri në Instagram për të postuar fotografi krah nënës dhe për t’i bërë një urim ashtu siç edhe e meriton.

“Gëzuar ditëlindjen për shoqen time më të mirë, për gruan më të mrekullueshme që njoh, nëna ime e bukur. Fjalët nuk mund të tregojnë se sa të dua. Ti je forca dhe dobësia ime, të gjitha në të njëjtën kohë. Heroina ime e jetës dhe frymëzimi im. E paq ditëlindjen më të mirë ndonjëherë. Më mungon aq shumë dhe mezi pres të të shoh”, ka shkruar ajo.

Albërija dhe Anxhelina shihen rrallë për shkak të angazhimeve të saj në muzikë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm