Ja çfarë bën Nora për ta kënaqur Rene’n (FOTO)

By

Ka vetëm një vajzë dhe atë e llaston në maksimum. Por fundja, a nuk do bënte kështu secila nënë?

Këngëtarja Nora Istrefi, ndonëse një grua karrieriste dhe shumë e zënë me projekte, nuk i humbet asnjëherë momentet gazmore pranë vajzës së saj Rene.

Kështu edhe mbrëmjen e së enjtes e ka kaluar pranë të bijës, nën zëra gazmorë e bërtima lumturie të saj.

Nora po e luhate vajzën në një lisharëse, ndërsa i lumtur, Roberti ka incizuar dhe ka hedhur në profilin e tij në Instagram, pamje të haresë në familjen e tij. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm