Kërcimi i këtij çifti me ‘Beautiful’ të Ledrit e Florit do ju bëj të qeshni me lot (VIDEO)

By

Përbën një prej projekteve më të pëlqyera të verës që lamë pas por duket se jehona e ‘Beautiful’ nga Flori Mumajesi e Ledri Vula po vazhdon dhe jo vetëm ku flitet shqip.

Kjo këngë është përzgjedhur për hyrjen e një çifti afro amerikanësh në një varg lëvizjesh të pazakonta të kërcimit.

Videon epike e ka ndarë me ndjekësit Flori i cili me shqipen e tij tashmë të ‘kosovarizuar’ i është drejtuar Ledrit: ‘I ka do lëvizje të mira ky lali’.

Ndiqni momentin më poshtë. /Prive.al/

@ledrivula i ka do levizje te mira ky lali ?????? QUHET.

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Artikuj të ngjashëm