‘A ke bërë operacione plastike? – Përgjigjet Robert Berisha (FOTO)

By

Robert Berisha u pyet nga ndjekësit nëse ka operacione plastike.

Artisti dhe moderatori i njohur shqiptar, nuk përtoi dhe u përgjigj me shaka duke thënë se të vetmin operim që ka bërë ka qenë koha e synetisë.

Ndryshe, Roberti këtë javë kthehet me emisionin e tij ‘Robi plaket kur don vet’ në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm