Pasi u ‘zhduk’, ndodhin ndryshime në Instagramin e Dua Lipës

By

Ka disa ditë që Dua Lipa është zhdukur nga Instagrami.

Mirëpo, me sa duket kjo gjë nuk i ka penguar aspak ndjekësit e saj madje numri në këtë rrjet social është rritur akoma më shumë.

Nga 34.9 që posedonte Dua deri pas fshirjes së të gjitha postimeve, numri është rritur në 35 milionë.

Shumë fansa të saj janë shqetësuar por ka të tjerë që këtë ‘zhdukje’ e lidhin me projektet e saj të reja e sidomos me albumin në të cilin Dua ka kohë që punon.

Ndryshe, këngëtarja është duke e shijuar romancën e saj me Anwar Hadid – vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid./Prive.al

Artikuj të ngjashëm