Albërie Hadërgjonaj emocionon me urimin për të bijën

By

Albërie Hadërgjonaj sapo na emocionoi me fjalët e saj për të bijën.

Kjo sepse vajza e saj e madhe Agnesa, sot feston ditëlindjen.

Albërie këtë e bëri të ditur të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Në postimin e ndarë me ndjekësit Albëria u shpreh:

“Gëzuar ditëlindjen për dashurinë time të parë, emocionin e parë, dritën e parë të diellit!
Faleminderit Zot që na ndriçove jetën me një engjull si Agnesa. Të uroj edhe shumë vite të tjera të mbushura me shëndet, dashuri dhe begati.
Faleminderit që jeni vajza, nëna, motra dhe shoqja më e mirë.
Të dua shumë. Edhe 100 shpirti i mamit”.

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm