Çfarë ka të re në showbizin shqiptar? (VIDEO)

By

Në videon më poshtë mund të kuptoni disa të vërteta dhe pavërteta për të famshmit shqiptarë.

Kush u bë nënë, çfarë po zien Luana e çfarë Angela Martini?

Ndiqni videon më poshtë për detaje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm