Albëria bëhet për spital

By

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj pas spektaklit të së hënës nuk është ndier mirë dhe ka përfunduar në një spital në Tiranë.

Por atje ajo nuk ka qenë vetëm, Veseli i cili është edhe partneri i saj në këtë garë i ka qëndruar pranë këngëtares.

Kështu e ka festuar edhe një pjesë të ditëlindjes Veseli duke qëndruar pranë Hadërgjonaj në klinikë.

Albëria ka marrë veten pas disa orë qëndrimi në Spital./Prive.al

Artikuj të ngjashëm