A e ka në plan të pushojë ndonjëherë Noizy ?!

By

Noizy ka paralajmëruar një tjetër krijim muzikor që do publikohet së shpejti.

Përmes Instagram, reperi ka bërë të ditur se ’30 vet’ do vijë së shpejti bashkë me dy djem të tjerë nga OTR, Varrosin dhe Kolion.

Këngës tashmë i është përfunduar videoklipi nga Elmino Films ndërsa projekti po paralajmërohet si diçka tejet e madhe.

Kujtojmë se dy këngët e fundit të Rigelsit ishin ‘Anytime anywhere’ dhe ‘Number one’. /Prive.al/

https://instagram.com/p/80drRpyvgD/

 

Artikuj të ngjashëm