Arbnora Ademaj nis pushimet në Monaco, dhe çmimet po që janë marramendëse!

By

Ish Miss Kosova, e moderatorja Arbnora Ademaj, ka vendosur që këtë verë të harxhojë pa u kursyer për pushime.

Dhe si destinacion ka zgjedhur njërin nga vendet me standardin më të lartë të jetesës në botë, e hiç më pak se Monakon.

Bukuroshja kosovare ndodhet atje me një mikeshë të sajën, ndërsa vendi ku ajo po pushon, Monte-Carlo, njihet si njëri ndër qytetet që ofron hapësira luksoze për njerëzit që duan dhe kanë mundësi t’i shijojnë ato vende.

Madje ajo ka marrë pjesë edhe në një koncert të rok bendit legjendar STING, e Prive merr vesh se një ulëse në këtë koncert, ka kushtuar mbi 1000-jë euro!

Artikuj të ngjashëm