Melinda ka gati projektin e ri, këto janë detajet (VIDEO)

By

Pas projekti ‘Ami’ të xhiruar në Amerikë dhe dissit që bëri në Instagram dedikuar repereve tona, Melinda ka gati projektin e ri.

Rep-artistja së shpejti publikon këngën e cila edhe kësaj radhe u realizua në Panda Music.

Këto ditë do fillojnë dhe xhirimet dhe projekti pritet të lëshohet brenda këtij muaji.

Melinda u bë më e njohur me këngën ‘Palo’ dhe tani po pëlqehet nga publiku.

Detajet për projektin e ri, ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm