Pozitive apo negative – Si e sheh Adelina Tahiri diferencën në moshë me burrin e saj?

By

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është e martuar me avokatin maqedonas Serjozha Markov.

Me 23 vjet diferencë në moshë, shumë ndjekës janë kuriozë të dinë se si e sheh ajo këtë fakt.

Duke iu përgjgjur pyetjes së një ndjekësit ajo shkruan:

“Te jem e sinqert une aspak nuk e ndjej diferencen edhe pse e kemi! Ndjehesh me e Respektuar, vleresuar! Sepse nje burr me nje mosh te pjekur kur  dashurohet din ta vlersoj femren dhe ta trajtoj me ndryshe! Ne kte jam e bindur! Un ndjehem me e dashuruar dhe e dashur se kurr! Kte fat do ja d eshiroja cdo femreje! Ne jemi 7 vite te plota bashk per 8 dhe cdo dite duhemi sikur diten e pare! Po une besoj se rezultati eshte vetem pjekuria e tij! Dhe vetebesimin qe e kemi te dyt!”, ishte përgjigja e saj.

Artikuj të ngjashëm