Anxhelina sqaron zënkën: Çfarë ndodhi mes saj dhe Beatrix?

By

Para disa kohësh, në media  u raportua gjerë e gjatë për një prishje raportesh mes Anxhelina dhe Beatrix Ramosajt. Vajzat kanë edhe lidhje gjaku.

U aludua në disa arsye që çuan në prishjen e raporteve, mirëpo e ftuar në Prive, Anxhelina sqaroi një herë e mirë se çfarë ka ndodhur.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm