Remzie Osmani flet për takimin me artistin e madh shqiptar

By

Kur këngëtarja, Remzie Osmani ishte në fillimet e karrierës së saj, në korrikun e vitit 1983, ajo u takua për herë të parë me këngëtarin e mirënjohur, Qamilin e Vogël.

Takimi dhe puna me këngëtarin, përbënte një privilegj për Remzie Osmanin.

E ftuar së fundmi në prive, ajo cilësoi këtë si një nga datat më domëthënëse të jetës së saj.

Dëgjoni rrëfimin e plotë në këngëtares në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm