RIKTHEHET ‘ASGJË SIKUR DIELLI’.

By

Asgjë Sikur Dielli është rikthyer në industrinë muzikore shqiptare. Një ndër grupet më të njohura muzikore shqiptare janë bërë bashkë sërish dhe do të publikojnë albumin e tretë.

Ky projekt do të lançohet shumë shpejt dhe dë të përmaj tetë këngë që do paraprihet nga videoklipi ‘Unë të dua ty’.

Ky klip do të transmetohet në ekranet televizive nga kjo e shtunë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm