Më simpatike se klipi, kjo video e Ledrit në Brazil do t’ua marrë zemrat

By

Ledri sapo ka lansuar projektin e tij më të ri “Rio”, klipin e të cilit e ka xhiruar në Rio, Brazil.

Kënga e tij e re është shumë ritmike dhe verore kurse valltarët në klip paraqesin më së miri shpirtin festiv të Brazilit çdo ditë.

Ledri sapo ka postuar në Instagram një video më nje vogëlush të Brazilit të cilit ja mësoi si bëhet shqiponja me duar. Vogëlushi shihet shum i gëzuar e Ledri shumë i buzëqeshur, teksa ia mëson simbolin tonë kombëtar. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/ByVkipFBNi-/?utm_source=ig_web_copy_link

Artikuj të ngjashëm