Aktorja shqiptare konfirmon ndarjen nga bashkëshorti

By

Ajo çka përflitej prej disa muajsh në mediat rozë është konfirmuar ditën e sotme nga vetë Rudina Dembacaj: aktorja dhe bashkëshorti, Aleksi janë në procedurë divorci.

Image result for rudina dembacaj aleks

E ftuar në “Wake up”, Dembacaj ka pranuar pas disa muajsh spekulime ndarjen e tyre:

“Po është e vërtetë, jemi në një procedurë divorci. Kërkesa për divorc është paraqitur në qershor”, tha moderatorja duke shtuar se ajo dhe Aleksi kanë një mrekulli që quhet Viktoria “po që është e vërtetë që po divorcohemi”.

Lajmi dhe aludimet e shumta për një ndarje të mundshme nisën shtatorin e këtij viti, ku Dembacaj vazhdimisht i referohej të shoqit thjesht si “babai i Viktorias”. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm