Ndryshon renditja: Femra më e ndjekur në Instagram është…

By

E vogla e Kardashianeve i ka kaluar motrat e mëdha për nga ndjekësit në Instagram, pasi Kylie Jenner momentalisht është femra më e ndjekur .

Kylie ka kaluar Kimin e cila numëron 155 milionë ndjekës, ndërsa vetë ka 156 milionë ndjekës, transmeton Klan Kosova.

Kujtojmë se pos që janë pjesë e përditëshme e shtypit rozë motrat Kardashian kanë edhe linjat e tyre të veshjeve dhe kozmetikës.

Artikuj të ngjashëm