Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë

By

Aktorja e famshme Emma Roberts është bërë nënë, ajo ka sjellë në jetë një djalë, sipas TMZ.

Disa raportimeve thanë në mediat e huaja ajo dhe partneri i saj, Garret Hedlund, janë bërë prindër në datë 27 dhjetor.

TMZ thotë se djali i tyre ka ardhur në jetë i shëndetshëm dhe dyshja e kanë pagëzuar me emrin Rhodes.

Mediat e huaja mësuan në muajin qershor se Emma ishte në pritje të ëmbël dhe më pas e konfirmoi vetë ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm