Aktorja e famshme shkëputet nga aktrimi: “Jam shumë e lodhur”

By

Në një karrierë që ka zgjatur më shumë se 30 vjet, Sandra Bullock na ka dhuruar filma si Miss Congeniality, romane të përjetshme si The Proposal dhe filma të vlerësuar si The Blind Side. Dhe tani, aktorja thotë se është koha që të bëjë një pushim.

Gjatë një bisede me The Hollywood Reporter, Bullock tha se mezi pret që së shpejti të ketë një orar më pak të zënë dhe të kalojë kohë me familjen e saj.

“Unë nuk dua të jem e përkushtuar ndaj orarit të dikujt tjetër përveç atij tim,” tha ajo. “Jam shumë e djegur. Jam shumë e lodhur dhe nuk jam aq i aftë të marr vendime të shëndetshme dhe të zgjuara dhe e di këtë.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm