Kim tundi rrjetin: Publikon imazhin e parë me të bijën (FOTO)

By

Periudha sa ajo po priste të bëhej nënë për të tretën herë nga një nënë surrogate, ishte titull kryesor në mediat rozë.

Kim Kardashian po merrte shumë vëmendje mediatike ndërsa asnjëherë s’i ekspozoi nënën dhe vajzën e saj Chicagon në rrjete sociale.

Madje ajo u mundua që edhe festën e bebes ta bënte larg vëmendjes publike por këtu dështoi, ngase imazhet ishin ngado nga ajo ndejë private.

Ndërsa tani ajo ka thyer rrjetin me të publikuar imazhin e parë të së bijës në Instagram.

Në vetëm 13 orë, Kim Kardashian ka marrë mbi 5 milionë pëlqime në këtë imazh, ku shfaqet me të bijën me filtra të Snapchat. /Prive.al

Baby Chicago

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Artikuj të ngjashëm