Fansat e ‘çmendur’ të Bebe Rexhës në Brazil, këngëtarja bën veprimin e papritur

By

Fansat e Bebe Rexhës, janë të ‘çmendur’ për të.

Këngëtarja së fundmi është në Brazil për të performuar dhe mbrëmë ajo pati një natë e cila do të mbahet mend shumë gjatë.

Bebe hyri në Instagram për të treguar një moment shumë emocionues njëkohësisht interesant.

Derisa ajo është afruar tek publiku nga skena, njëri prej fansave i hidhet në përqafim dhe nuk e lëshon më duke i thënë ‘të dua’ gjithë kohës.

Veprimi i këngëtares ishte i papritur.

Përveç që Bebe e përqafoi pa reshtur, e mori edhe në skenë teksa i gjithë publiku brohoriste për të dy.

Shikojeni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm