Nuk do besoni vajza e cilit këngëtar të njohur është kjo bukuroshe

By

Sot, emisioni hejWazzup në Klan Kosova pati një mysafire nga Shqipëria.

Fjala është për modelen Keisi Meidini e cila për Enur Pakashticën shpalosi detaje nga vetja.

Bukuroshja, e cila tash e një kohë vetëm se është një figurë e famshme dhe e ndjekur në rrjete sociale tregoi mbi karrierën dhe planet për të ardhmen.

Por pjesa më befasuese e që nuk dihej për Keisin nga audienca kosovare është fakti që ajo është vajza e një këngëtari të njohur.

Bëhet fjalë për Sabianin, i cili në bashkëpunim me Marselin numëron dhjetëra projekte me miliona shikime të shndërruara ndër hite në vete.

Por sa e përkrahë Sabiani vajzën e tij në rrugën që ka marrë?! A do të debutojë ajo në muzikë?!

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme. 

https://www.youtube.com/watch?v=87deGZGWtDM

Artikuj të ngjashëm