Aktori i njohur shqiptar zbulon për herë të parë portretin e djalit

By

Fotografitë familjare nga të famshmit kanë qenë të shumta këtë fundvit.

View this post on Instagram

A post shared by Gaz Paja (@gazpaja)

Ndër ta nuk ka munguar fotografia e aktorit të “Portokalli”, Gaz Paja.

Ai ka publikuar një “kartolinë fundviti” me bashkëshorten Irën dhe djalin.

Për të parën herë ai ka zbuluar imazhin e djalit të tij, tashmë 1 vjeç.

Shumë urime për familjen Paja! /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Gaz Paja (@gazpaja)

Artikuj të ngjashëm